NORDIC WALKING HOLE START

Klikněte na logo Nordic sports a dostanete se do našeho NOVÉHO INTERNETOVÉHO OBCHODU, kde jsme pro Vás připravili LETNÍ AKCI. RAČTE VSTOUPIT!

Malé „antré“ k nabízeným holím

Hole, které vám nabízíme, jsou kvalitní a mají svou cenu. Praxe nám potvrzuje, že se to vyplatí. Jednou zakoupené hole Vám mohou sloužit (s obměnou jednotlivých komponentů) mnoho let. Hole máme osobě vyzkoušené, používáme je a proto je doporučujeme i Vám.

Ceny holí jsou zvýhodněné pro ty, kdo absolvují naše vzdělávání (lekci, program, kurz). Umíme zohlednit tento Váš vklad. Podívejte se, jak program pro Vás může vypadat v praxi.

NEŽ SI VYBERETE HOLE

ČTĚTE a samozřejmě se ptejte těch, kteří opravdu vědí.

Vaše objednávka holí

INTERNETOVÝ OBCHOD, kde zadejte vaši objednávku holí. Vše je velmi jednoduché a získáte tak snadnou možnost, kdykoliv u nás nakoupit.

Pokud se nemůžete rozhodnout jaký model je pro Vás ten vhodný tak nás neváhejte kontaktovat: info@severskachuze.cz, 776 750 814.


V našem obchodě je dopravné ZDARMA u objednávek nad 3000 Kč. Při ceně zásilky do 3000 Kč je poštovné nastavené dle druhu zásilky a jeho váhy. Balné je ZDARMA. Hole si můžete také osobně vyzvednout na naší základně na Majáku, Brno sever, Lesná, zde Kontakt.


Těšíme se na Vaší objednávku.

Za obchod, Miroslav Mira

Ps.Umíme nabídnout hole jako dárek, originální ručně psanou dárkovou kartu ;-)

hole/nordic_walking.txt · Poslední úprava: 07.01.2014 14:15 (external edit)

Mgr. Miroslav Mira, mobil 776 750 814, info@severskachuze.cz, www.severskachuze.cz